Szanowni Rodzice,
tym razem się udało i  .... 

rowerowy.maj


 od 7 do 30 maja  nasza szkoła weźmie udział w Kampanii Rowerowy Maj
.

Celem tej Kampanii jest promowanie zdrowego trybu życia oraz popularyzacja komunikacji rowerowej. Kampania organizowana jest przez m.st. Warszawa w partnerstwie z Miastem Gdańsk.

Do Kampanii zostali zgłoszeni wszyscy Uczniowie naszej szkoły, ale do udziału każdego z nich potrzebna jest zgoda Rodzica albo Opiekuna prawnego. W najbliższym czasie otrzymacie Państwo od Wychowawców albo Dzieci odpowiedni druk, który prosimy wypełnić i jak najszybciej przekazać WychowawcyPaństwa zgoda pozwoli Koordynatorowu akcji - p. Marzenie Drewniak, wprowadzić dane Ucznia do systemu informatycznego dedykowanego do obsługi kampanii Rowerowy Maj 18, celem oznaczenia aktywności w kampanii oraz przyznania nagrody. Jest to podstawowy warunek uczestnictwa w tej akcji.Kampania "Rowerowy Maj 18" polega na aktywnym podróżowaniu do szkoły.


Za aktywne podróże uznaje się przejazdy rowerem, hulajnogą lub na wrotkach
oraz przejazd od przystanku autobusowego nie krótszy niż 500 m.

  • Za każdy przejazd uczestnik otrzymuje 2 naklejki: kwadratową do przyklejenia w osobistej książeczce rowerowej i okrągłą do przyklejenia na plakat klasowy.
  • Kampania zakłada rywalizację na trzech poziomach: indywidualnym, klasowym i szkolnym. 
  • Trzy najlepsze szkoły  w skali miasta otrzymają nagrody rzeczowe, najlepsze klasy wycieczki klasowe, najaktywniejsi uczniowie otrzymają upominki rowerowe.

Przed kampanią w każdej klasie odbędą się warsztaty wprowadzające Uczniów do zabawy. 


Przekazujemy prośbę Koordynatora akcji, by pomóc dzieciom
i wspólnie z nimi przygotować rowery, hulajnogi, deski czy rolki do sezonu.

 

Trzymamy kciuki za powodzenie akcji !!!

Serdecznie zapraszamy do udziału i dziękujemy za zaangażowanie !!!

 

   
www.000webhost.com