Szanowni Państwo,

na podstawie własnych obserwacji, wysłuchaniu głosów uczniów oraz Was – Rodziców, Rada Rodziców w porozumieniu z Dyrekcją szkoły chce podjąć się organizacji remontu i modernizacji łazienki znajdującej się w szatni szkolnej.

W związku z tym, że usługi firm remontowych są dość drogie jak na nasz budżet prosimy Państwa o pomoc w tym działaniu, mającym na celu poprawę bezpieczeństwa i komfortu naszych dzieci w szkole.

Osoby, które znają się na remontach tego typu i chciałyby nas wesprzeć swoja praca, czasem i doświadczeniem a także takie, które pomogą nam zaprojektować funkcjonalną łazienkę prosimy o kontakt z RR do dnia 9 maja 2016 roku.
Prosimy o kontakt również rodziców, którzy mogą pomóc w zakupie w dobrych cenach osprzętu i materiałów potrzebnych do remontu niedużej łazienki w szkole.

Mamy nadzieję, że wśród Nas znajdą się tacy rodzice jak Pan Andrzej montujący bezinteresownie nasze źródełka czy tata, który stworzył i pomaga nam w administrowaniu naszą stroną internetową i razem uda nam się zrobić coś fajnego dla naszych dzieci.

Zgłaszać się możecie do Nas poprzez swoich przedstawicieli do Rady Rodziców, bądź poprzez wysłanie wiadomości na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Z góry dziękujemy chętnym za pomoc i czekamy na zgłoszenia.

RR

Może i w naszej szkole kiedyś będzie tak kolorowo :-)

lazienka

Źródło:
http://www.swietlicaarchitekta.pl/?p=1506

http://regiodom.pl/portal/wiadomosci/architektura/druga-edycja-konkursu-wzorowa-lazienka-powalcz-o-remont-szkolnej-lazienki

   
www.000webhost.com