Czas szybko płynie i do wakacji zostało już tylko 49 dni !

 

Urząd Dzielnicy Ursynów zaprasza dzieci i młodzież do udziału w programie  „Lato w Mieście”, który będzie trwać od 27 czerwca do 31 sierpnia 2016 r.

W wakacyjnych placówkach edukacyjnych uczniowie w wieku od 6 lat (klas I szkoły podstawowej) do 16 lat będą mogli uczestniczyć w różnorodnych zajęciach: artystycznych, sportowych, edukacyjnych oraz rozrywkowych przygotowanych przez wychowawców.  Grupy z wakacyjnych placówek edukacyjnych będą mogły korzystać również z dzielnicowej i miejskiej oferty imprez i zajęć.

lwm

 

W tym roku także nasza szkoła jest jedną z 11 Wakacyjnych Placówek Edukacyjnych.
Swój dyżur będzie miała w I turnusie w dniach 27.06. – 15.07.2016.

 

W dniach od 16 maja do 10 czerwca 2016 r. będzie możliwość zapisania dzieci i młodzieży, do wybranych wakacyjnych placówek edukacyjnych.

Zapisując dziecko do danej placówki, należy przynieść do szkoły wypełnioną kartę uczestnika oraz potwierdzenie zapłaty za posiłki. Posiłek składa się z obiadu i podwieczorku, jego koszt wynosi 7 zł od osoby za dzień. Numery kont bankowych placówek będą znajdowały się na kartach uczestnika, które będą dostępne na stronie www.ursynow.pl w zakładce Lato w Mieście na Ursynowie.

 

Więcej informacje na temat akcji znajduje się na stronie Dzielnicy: http://ursynow.pl/lato-w-miescie-2016/

 

   
www.000webhost.com