Urząd Dzielnicy Ursynów zaprasza dzieci i młodzież do udziału w programie „Lato w Mieście”, który będzie realizowany w dniach od 25 czerwca do 31 sierpnia 2018 r.

W 13 wakacyjnych placówkach edukacyjnych (wykaz poniżej), zlokalizowanych w szkołach podstawowych, zostanie zapewniona opieka dla 2 630 uczestników, uczniów szkół podstawowych (z wyjątkiem dzieci z oddziałów przedszkolnych, które będą mogły skorzystać z dyżurów wakacyjnych organizowanych w ursynowskich przedszkolach i szkołach podstawowych). Uczestnicy programu będą mogli uczestniczyć w różnorodnych zajęciach: artystycznych, sportowych, edukacyjnych, rekreacyjnych, muzycznych czy plastycznych przygotowanych przez wychowawców. Grupy z wakacyjnych placówek edukacyjnych będą mogły także korzystać z dzielnicowej i miejskiej oferty zajęć: seansów filmowych, spektakli teatralnych, lekcji muzealnych czy też uczestniczyć w spotkaniach z ciekawymi ludźmi. Udział we wszystkich ww. aktywnościach jest bezpłatny!

Szczegóły dotyczące rekrutacji do Programu „Lato w Mieście 2018” zostaną podane w późniejszym terminie. 

Źródło informacji: Urząd Dzielnicy Ursynów

 

Dodatkowe informacje na temat programu:

  • Agnieszka Kowalska – Wydział Oświaty i Wychowania Dla Dzielnicy Ursynów koordynator dzielnicowy,
    tel. 22 443 75 13 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
  • Piotr Nietz – Wydział Sportu i Rekreacji dla Dzielnicy Ursynów zastępca koordynatora dzielnicowego,
    tel. 22 443 72 78 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

WKE 491x700

   
www.000webhost.com